Neohodnoceno

Korff Regenerační sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Redukující a restrukturalizační sérum, které působí proti hlavním příznakům stárnutí: ztráta tónu a pevnosti, matná pleť, dehydratace. Obohacený o 5 růstových faktorů a kyselinu hyaluronovou, restrukturalizuje pokožku a činí ji hydratovanou, zářivější a pevnější.

Skladem
Kód: K79V00900
Značka: Korff
2 189 Kč
Odborné poradenství
ODBORNÉ
poradenství a zkušenosti
Garance pravosti zboží
GARANCE
originálního zboží
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
nad 3 000 Kč

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikujte přípravek ráno a nebo večer na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku obličeje.

Nekomedogenní. Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.*

* Méně než 1 díl na milion kus. Malé množství může být zodpovědné za senzibilizaci kůže.

30 ml / 1,01 fl. oz

OBSAHUJE:

Aqua (voda), glycereth-26, butylenglykol, isodecylneopentanoát, alantoin, hydroxyacetofenon, skvalen, hyaluronát sodný, acetylglutamin, lecitin, kyselina mléčná, extrakt fermentovaného filtrátu z bacilu/kyseliny listové, kaprylylglykol, sh-oligopeptid-1, sh-oligopeptid-2, sh-polypeptid-1, sh-polypeptid-11, sh-polypeptid-9, nicotiana benthamiana hexapeptid-40 sh-polypeptid-76, niacinamid, hydroxyethylakrylát/akryloyldimethyltradát sodný, kopolymer oxidu křemičitého, 1,2-hexanediolu, diacetát glutamát tetrasodný; cetylalkohol, polysorbát 60, sorbitanisostearát, hydroxid sodný, parfém (vůně). Seznam složek je neustále aktualizován. Zveme vás, abyste se odkazovali na složky uvedené na obalech.

+16,8%

Pevnost**

+24,5%

Hydratační**

+5,4%

Zář***

**Instrumentální klinický test provedený na 20 dobrovolnících ve věku od 20 do 76 let, kteří užívali přípravek dvakrát denně po dobu 28 dnů. Instrumentální klinický test provedený na 20 dobrovolnících ve věku od 20 do 76 let po 20 minutách od jedné aplikace.

Zpět do obchodu